Türk Telekom Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel > Genel Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Türk Telekom

Türk Telekom

TTNET Adsl Tarife Değişikliği(Tarife yükseltme)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
GrafiXer Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı GrafiXer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01-Kasım-08 Saat 00:20
Konu: TTNET Adsl Tarife Değişikliği(Tarife yükseltme)
Selam arkadaşlar bende sormadan edemicem  Sınır 4Gb limitli tarifenden sınırsız tarifeye geçtim 49 ytl olana bunu şu şekilde gerçekleştirdim tarifeyi  31.10.2008 03:30 sularında değiştirdim  ve gece saat 00:00 da kota sıfırlanacak peki bu gece 00:00 da sınırsız tarifeden yararlanabilirmiyim :) neden bu kadar kuşkudasın diye sorarsanız faturam sınırlıda 50 ye yakın geldi bari bu sefer işimi sağlam yapayım diye sordum şimdiden teşekküler:)

Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 348
  Alıntı c.alkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01-Kasım-08 Saat 01:35
sınırsıza geçtiğiniz anda işleme konur içiniz rahat olsun 
Yukarı Dön
GrafiXer Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı GrafiXer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01-Kasım-08 Saat 03:56
çok teşekkürlerWink
Yukarı Dön
c.alkan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 348
  Alıntı c.alkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02-Kasım-08 Saat 00:06
rica
Yukarı Dön
C.Ronaldo7 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı C.Ronaldo7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29-Mayıs-09 Saat 12:52
Merhaba arkadaşlar iyi günler.Okudum konuyu başından sonuna kadar anlamış olduğum sınırlıdan sınırsıza geçmek için yaptığımız işlemden sonraki 1-2 günde bu ayın kaçı olursa olsun fark etmeden sınırsıza geçiceğiz yani diğer ayı beklemiyeceğiz öyle mi ?
Ben bu ayın 27'sinde kotasız için işlem yaptırdım TTnet'in bürosundan daha önce sınırlıydı yani ayın 27'sine kadar 7,748 GB oranında download yapmışım şimdi ben ne kadar fatura ödeyeceğim ve suan sınırsıza geçip geçmediğimi öğrenebileceğim telefon harici bir link yok mu ?
Yukarı Dön
srk Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı srk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01-Haziran-09 Saat 14:20

selam arkadaşlar bende 4 gb kotalı  kullanıyorum ve sınırsıza geçmek istiyorum ama bazı sorularım var yardımcı olursanız sevinirim.

1.sınırsıza geçince neti istediğim zaman kapatabilirmiyim.24 aylık taahhüt vermem gerkiyormu?

2.fiyatı 49 olan sınırsızdan yapınca bir şekilde daha fazla gelme ihtimal varmı yoksa diğer sınırsızlar arsında sadece hız farkımı var?
3.nerden değiştirebilrim telefonla yapılabiliyormu yoksa yerine mi gitmek gerkiyor?
diğer sorularımı önceden sormuşsunuz zaten :) bunları cevaplarsanız çoook sevinrim.
Yukarı Dön
Jam Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 9
  Alıntı Jam Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06-Haziran-09 Saat 00:23

Orjinalini yazan: C.Ronaldo7

Merhaba arkadaşlar iyi günler.Okudum konuyu başından sonuna kadar anlamış olduğum sınırlıdan sınırsıza geçmek için yaptığımız işlemden sonraki 1-2 günde bu ayın kaçı olursa olsun fark etmeden sınırsıza geçiceğiz yani diğer ayı beklemiyeceğiz öyle mi ?

Ben bu ayın 27'sinde kotasız için işlem yaptırdım TTnet'in bürosundan daha önce sınırlıydı yani ayın 27'sine kadar 7,748 GB oranında download yapmışım şimdi ben ne kadar fatura ödeyeceğim ve suan sınırsıza geçip geçmediğimi öğrenebileceğim telefon harici bir link yok mu ?

Eğer hesap kesim tarihinden sonra sınırsıza geçtiyseniz, o ay sınırlı tarife üzerinden ücretlendirme yapılıyor. Bu da 25 + 37(3.7GB) = 62 TL eder. Eğer sınırsızdan ücretlendirme yapılırsada 45,5 TL ödersiniz. Malesef telefondan başka link yok sanırım.

Orjinalini yazan: srk

selam arkadaşlar bende 4 gb kotalı  kullanıyorum ve sınırsıza geçmek istiyorum ama bazı sorularım var yardımcı olursanız sevinirim.

1.sınırsıza geçince neti istediğim zaman kapatabilirmiyim.24 aylık taahhüt vermem gerkiyormu?

2.fiyatı 49 olan sınırsızdan yapınca bir şekilde daha fazla gelme ihtimal varmı yoksa diğer sınırsızlar arsında sadece hız farkımı var?
3.nerden değiştirebilrim telefonla yapılabiliyormu yoksa yerine mi gitmek gerkiyor?
diğer sorularımı önceden sormuşsunuz zaten :) bunları cevaplarsanız çoook sevinrim.

1. Eğer daha önce sınırlıda yaptığınız taahhütname sona ermiş ise istediğiniz zaman kapattırabilirsiniz. Eğer dolmamış ise süresini beklemek zorundasınız.
2. Fiyatı 49 değil, 45,5 TLdir. Ayda neti kullansanızda, kullanıp 100 gb veride indirseniz gelecek fatura sabit ve bellidir. 45.5TL. Diğerlerinde yani hızları yüksek olanların fiyatları daha yüksektir.
3. Müşteri hizmetlerini aramalısınız. Şubeye gidipde yapabilirsiniz ama, en kolay yolu telefon ile olanı. Ev telefonu kimin üzerineyse onun araması gerekiyor.

* Umarım verdiğim bilgilerde bir yanlışlık/hata yoktur.
Yukarı Dön
HuNTeR Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı HuNTeR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Temmuz-09 Saat 20:37
Arkadaşlar ben şu an 1Mbit Kotasız tarifeyi kullanıyorum.Ancak taahhüt yapmıştık bağlatırken.1Mbit için 45 TL yerine 3 ay 22.5 TL ödendi.
*Şu anda 8Mbit e geçsem taahhütte sorun çıkar mı ?
*Birde 8Mbit tarifeden geriye 1Mbit Kotasız tarifeye dönebilir miyim ?
Yukarı Dön
FiBeROpTiK Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
  Alıntı FiBeROpTiK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10-Ocak-11 Saat 11:11

Mrb.Arkadaşlar tarife değişikliklerinde upsell işlemi (üst pakete geçiş)yapmanız gerekiyorsa kota aşımınız yoksa ve acil dowloand yapmanız gerekmiyorsa ayın son günü tarifenizi değiştiriniz.Örneğin 1 ocak tarihinde 4GB den limitsize geçtiğinizi var sayarsak ocak ayında limitsiz kullanmış olacaksınız fakat 29 tl ödeyeceksiniz, şubat ayı 47.20+49 olarak faturanıza yansır.47.20 ttnet faturanızda aylık kist ücreti olarak görünecektir.

Yukarı Dön
merol Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 847
  Alıntı merol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26-Haziran-13 Saat 15:39
ttnet tarifemi yükseltecekler yukardaki linkten başvuru yaparlarsa sonuç ala bilirler
Turk Telekom Burada
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,141 Saniyede Yüklendi.

Adsl | TTNET | Digiturk | Türk Telekom | Telefon Başvuru | Telefon Başvurusu | Firma Ekle | imei sorgulama | TTNET Kota | TTNET Bilgisayar Kampanyası