Türk Telekom Burada
 Ana Sayfa  
 Bireysel Ürünler 
 Tarifeler 
 Tarife Karşılaştırma 
 Kurumsal Ürünler 
 Online İşlemler 
 TT Rehber 
 Borç Sorgulama
 E-Fatura
 Duyurular
 Forum
 Adsl
 İletişim

 » Telefon Kullanım Kolaylıkları
» Telefon Arıza Kaydı
» Reklam Filmleri
» Türk Telekom
» Fatura Sorgulama
» Borç Ödeme
» Bilinmeyen Numaralar
» FORUM
» Kampanyalar Arşivi
» Tarifeler
» Telefon İl Alan Kodları
» Ülke Telefon Kodları
» Ülke Kodları
» Telefon Kodları
» Müşteri Hizmetleri
» Bayiler
» Fatura Ödeme Noktaları
Türk Telekom
 

Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu Kampanyası

 
Türk Telekom Akıllı Ev Telefonu: E4

Türk Telekom'un başlatmış olduğu E4 Akıllı Ev Telefonu Kampanyası kapsamında artık evinizde ev telefonunuzu akılı telefon cihazlarınıza bağlayabilirsiniz ve Türk Telekom avantajlarından faydalanabilirsiniz. E4 Akıllı Ev Telefonu 4 inch ekran genişliği ve Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip bir akıllı ev telefonudur. Üstelik bu avantajlı kampanya 31 Mayıs 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Bu Türk Telekom kampanya kapsamında E4, Türk Telekom Grubu’nun tüm iletişim hizmetlerinin entegre olduğu bir iletişim cihazı olarak tasarlanmış ve satışa sunulmuştur.

Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu Kampanyası Fiyatları

Ev Avantaj Dört Dörtlük Ek Tarifesindeki Türk Telekom abonelerine 24 ay taahhütle tüm vergiler dahil ayda 2 TL taksitle! (Ev Avantaj Dört Dörtlük Tarife kapsamında ayda her yöne 1000 dk. bedava)

Tarife bağımsız tüm tarifelerdeki Türk Telekom abonelerine 24 ay taahhütle tüm vergiler dahil ayda 12TL taksitle.

Akıllı Telefon

E4 Akıllı Telefon Kutu İçeriği;
 AndroidDect Telefon
 Dect Baz İstasyonu + Şarj Cihazı
 USB Data Kablosu
 Kulaklık
 Kullanım Klavuzu
 Hızlı Başlangıç Klavuzu
 BuluTT Rehber ver BuluTT Depo uygulamaları için şifre kart
 3 aylık hediye Tivibu şifre kart

E4 Akıllı Ev Telefonu Genel Özellikleri


Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu Kampanyası kapsamındaki Dect teknolojisini Android işletim sistemi ile birleştiren, Türk Telekom sabit hat alt yapısını kullanan akıllı ev telefonudur.

E4 güzel ve sık görünüm sağlarken ince tasarım, elinize harika bir biçimde uyum sağlayacaktır.

Bu kampanya kapsamındaki akılı telefon herhangi bir tablet ya da akıllı telefonla yapılabilecek her şeyi E4 akıllı ev telefonu ile yapmak mümkün olmaktadır.

Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu Kampanyası E4 ile aboneler evde, ofiste ya da dışarıda WiFi üzerinden internete bağlanarak maillerini okuyabilecek, ofis dosyalarını açabilir; Facebook, Twitter gibi sosyal medya uygulamalarını kullanabilir ve Wirofon uygulaması üzerinden görüntülü görüşme yapabilecektir.

Türk Telekom ve TTNET uygulamaları (Wirofon, TTNET Müzik, Tivibu, BuluTT Rehber, BuluTT Depo, AkTTar, Yardım Rehberim) E4’ün içine yüklenecek şekilde tasarlanmıştır.

Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonunu Yakından Tanıyalım


Akıllı Ev Telefonu

Geniş ve Net 4 inç Ekran
4 inç ekran rahat kullanımın yanında telefonunuzdaki uygulamaları, oyunları , sosyal ağları kullanırken ondan daha fazla keyif almanızı ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmamanızı sağlar.

Android 4.2.2 Jelly Bean
Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu, dünyanın en popüler işletim sistemi Android’e sahip. 1 milyonun üzerindeki uygulama ile telefonunuzun yapabileceklerinin sınırı yok.

Şık ve Modern Görünüm
Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu şık ve modern görünüm sağlarken ince tasarım, elinize mükemmel bir biçimde uyum sağlar.

Güçlü ve Hızlı

Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu’nun 1.3 Ghz ARM Çift Çekirdekli işlemcisi uygulamalarınız ve yapmak istediğiniz işlemleri kolayca çalıştırır. Onunla uygulama yüklemek ve aynı anda çok sayıda işlem yapabilirsiniz.

VGA Ön Kamera
Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu ile sevdiklerinizle Türk Telekom wirofon uygulaması üzerinden görüntülü konuşma yapmak mümkündur.


Türk Telekom & TTNET Ön Yüklü Uygulamaları

Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu’nda hayatınızı kolaylaştıracak, kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacak uygulamalar ön yüklü olarak bulunmaktadır.Türk Telekom E4 Akıllı Ev Telefonu Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.Türk Telekom Duyurularına Geri Dön


Kategori: Türk Telekom Duyurular

Etiketler: türk telekom e4 , telekom akıllı telefon , telekom akıllı ev telefonu , akıllı telefon , akıllı ev telefonu ,


Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
 
Reklamlar

Bilinmeyen Numaralar

  
E-Bülten Aboneliği

Türk Telekom kampanyaları ve fırsatlarından herkesten önce haberdar olmak istiyorsanız, e-bülten aboneliği kayıt formunu doldurmanız yeterli.

E-Posta:
  
REKLAM

Site Tasarımlarımız: Telefon Başvuru | Türk Telekom | Firma EkleTelekom KampanyaTelefon Borç Ödeme | Kota
 
 

Ana Sayfa | Telefon Tarifeleri | E-Fatura | Gizlilik | Hakkımızda | İletişim

© Copyright 2015 telekomburada.com Tüm Hakları Saklıdır.