Türk Telekom Burada
 Ana Sayfa  
 Bireysel Ürünler 
 Tarifeler 
 Tarife Karşılaştırma 
 Kurumsal Ürünler 
 Online İşlemler 
 TT Rehber 
 Borç Sorgulama
 E-Fatura
 Duyurular
 Forum
 Adsl
 İletişim

 » Telefon Kullanım Kolaylıkları
» Telefon Arıza Kaydı
» Reklam Filmleri
» Türk Telekom
» Fatura Sorgulama
» Borç Ödeme
» Bilinmeyen Numaralar
» FORUM
» Kampanyalar Arşivi
» Tarifeler
» Telefon İl Alan Kodları
» Ülke Telefon Kodları
» Ülke Kodları
» Telefon Kodları
» Müşteri Hizmetleri
» Bayiler
» Fatura Ödeme Noktaları
Türk Telekom
 

TÜRK TELEKOM E-FATURA

 

 
Türk Telekom Faturanızı sorgulamak için buraya tıklayınız.


 


Türk Telekom E-Fatura Detaylı Bilgiler

Türk Telekom E-Fatura aboneliği ile telefon faturalarınız belirtmiş olduğunuz e-posta adresine her ay gönderilmektedir. E-Fatura aboneliği ile faturalarınızı öğrenebileceğiniz gibi Türk Telekom tarafından sunulan online işlem merkezi üzerinden de fatura görüntüleyebilirsiniz. Fatura ödeme, fatura detayları vb. işlemleri de online işlem merkezi portalından öğrenebilirsiniz. Güncen fatura ve borç bilgisine ulaşarak online fatura ve borç ödemesi yapılabilmektedir. Üyelik gerektiren merkeze aynı sayfa üzerinden üye olarak kullanıcı adı ve şifresi olabilirsiniz. Telefon faturalarınızı öğrenmek için kullanıcı adı ve şifresi olmadan işlem yapabilmektesiniz. Telefon numaranız ve TC kimlik numaranız ile giriş yaparak sorgulama yapabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifre girişi yapmadan sadece fatura tutarını öğrenebilirsiniz. Görüşme detayları ve faturayı PDF olarak görüntüleme işlemlerini kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak sorgulayabilirsiniz. Fatura ödemeleri için kullanıcı adı şifre girişi yapmanıza gerek yoktur. Kredi kartı ile online faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Fatura Ödemesi yapabilmeniz için, kredi kartınızın VISA veya MASTERCARD olması ve 3D güvenlik sistemine tanıtılmış olması gerekmektedir. Fatura ödemelerinizi 444 1 444 numaralı Türk Telekom Müşteri hizmetlerinden de ödeyebilirsiniz.

E-Fatura Kampanyası

31 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanyada Türk Telekom E-Fatura abonesi olanlara 100 dakika görüşme hediye edilmektedir.

Fatura İşlemleri: Faturalarınız basılı kâğıtlarla geliyor. Bu durum yüz binlerce ağacın yok olmasına neden oluyor. Artık bir e-posta adresiniz varsa, faturalarınızın güvenli bir şekilde size gönderileceği e-fatura uygulamasına geçebilir, milyonlarca ağacın kurtarılmasına katkıda bulunup, doğanın korunmasına yardımcı olabilirsiniz.

E-faturam neden ulaşmıyor?
E-faturanızın ulaşmamasının çeşitli nedenleri olabilir. E-mail adresiniz sistemlerimiz üzerinde güncel olmayabilir, firewall ayarları nedeni ile e-fatura ulaşmıyor olabilir. Bu ve benzeri nedenlerden kaynaklanan e-fatura ulaşmama problemlerinizde 4441444 türk telekom müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz.Kategori: Türk Telekom E-Fatura

Etiketler: TT E-Fatura, Telekom E-Fatura, Telefon Borç Sorgulama, Türk Telekom Fatura Öğrenme
 

 
Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
 
Reklamlar

Bilinmeyen Numaralar

  
E-Bülten Aboneliği

Türk Telekom kampanyaları ve fırsatlarından herkesten önce haberdar olmak istiyorsanız, e-bülten aboneliği kayıt formunu doldurmanız yeterli.

E-Posta:
  
REKLAM

Site Tasarımlarımız: Telefon Başvuru | Türk Telekom | Firma EkleTelekom KampanyaTelefon Borç Ödeme | Kota
 
 

Ana Sayfa | Telefon Tarifeleri | E-Fatura | Gizlilik | Hakkımızda | İletişim

© Copyright 2015 telekomburada.com Tüm Hakları Saklıdır.