Türk Telekom Burada
 Ana Sayfa  
 Bireysel Ürünler 
 Tarifeler 
 Tarife Karşılaştırma 
 Kurumsal Ürünler 
 Online İşlemler 
 TT Rehber 
 Borç Sorgulama
 E-Fatura
 Duyurular
 Forum
 Adsl
 İletişim

 » Telefon Kullanım Kolaylıkları
» Telefon Arıza Kaydı
» Reklam Filmleri
» Türk Telekom
» Fatura Sorgulama
» Borç Ödeme
» Bilinmeyen Numaralar
» FORUM
» Kampanyalar Arşivi
» Tarifeler
» Telefon İl Alan Kodları
» Ülke Telefon Kodları
» Ülke Kodları
» Telefon Kodları
» Müşteri Hizmetleri
» Bayiler
» Fatura Ödeme Noktaları
Türk Telekom
 

ALARM KAMPANYASI

Alarm Kampanyası
Ev Gibisi Yok'tan Bir Avantaj Daha

Ev Telefonu Güvenlik de Sağlayacak

Türk Telekom Tepe Güvenlik Alarm Kampanyası

Üstelik şimdi Alliaz güvencesi ile sunulan 5.000 TL teminatlı ev sigortası ve yine Laxon Slender dect telefon hediye !

Türk Telekom hayata geçirdiği "Ev Gibisi Yok" konsepti çerçevesinde ev/iş telefonuna değer katan kampanyalara bir yenisini ekledi. Avantajlı konuşma tarifelerine ek olarak kısa bir süre önce Konut Sigortası avantajını başlatan Türk Telekom şimdi de Tepe Güvenlik işbirliği ile ev/iş telefonu ve uyumlu alarm cihazı olana avantajlı koşullarda güvenlik hizmeti sağlayacak.

Uyumlu alarm cihazı olan herkese Ev/Ofis Güvenlik Sistemi, ayda sadece 29,90 TL! Eğer evinizde uyumlu alarm cihazınız yoksa, 24 ay boyunca ayda sadece 49,90 TL ödeyerek, hem Ev/Ofis Güvenlik Sistemi’ne, hem de tercihinize göre kablolu ya da kablosuz alarm cihazına da sahip olabilirsiniz. Üstelik 24 ay sonunda alarm cihazınız sizin olur ve ayda sadece 29,90 TL ödeyerek, evinizi korumaya devam edebilirsiniz.

Alarm Paketleri:

Alarm Haberalma Merkezi Aboneliği*: 12 ay taahhüt karşılığında aylık 29,90TL

Kablolu Paket Ev Güvenlik Sistemi: 24 ay taahhüt karşılığında, aylık 49,90TL

Kablosuz Paket Ev Güvenlik Sistemi: 24 ay taahhüt karşılığında, aylık 49,90TL


Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.Alarm Haberalma Merkezi Aboneliği*: Tepe Güvenlik tarafından sunulan Alarm merkezi hizmetidir. Bu hizmet kapsamında, 29,90 TL karşılığında, herhangi bir Alarm Haberalma Merkezi’ne bağlı olmayan alarm sistemleri, TEPE alarm merkezine bağlanacaklardır. Bu merkeze bağlı abonelerin alarm sistemleri, herhangi bir olumsuz durumda, merkeze bilgi verecek ve hırsızlık, yangın, su basması vb. konularda önce hat sahibine (canlı agent), ardından da duruma göre, polis, itfaiye vb. kurumlara haber verecektir. Alarm merkezi ile alarm sistemi arasındaki sinyalleşme ve online olarak sistemin canlı durması, EV TELEFONU(PSTN) üzerinden gerçekleşecektir.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, “Ev Gibisi Yok” konsepti ile sunduğu katma değerli hizmet ve kampanyaların kapsamını genişletmeye devam ediyor. Türk Telekom ev ve işyeri telefonları aracılığı ile sunulan katma değerli hizmetlere şimdi de Güvenlik hizmetini ekliyor. Ev ve iş telefonu kullanıcılarına yönelik olarak Tepe Güvenlik Sistemleri işbirliği ile yeni “Ev/ Ofis Güvenlik Sistemleri” hizmeti sunulmaya başlıyor.

Türk Telekom’un “Ev Gibisi Yok” avantajlarına yenilerini ekleyen Ev/ Ofis Güvenlik Sistemleri hizmeti ile ev ve iş telefonu kullanıcıları, can, mal güvenlikleri için Tepe Güvenlik’in sağladığı Ev/ Ofis Güvenlik Sistemleri kapsamındaki ürün ve hizmetlere çok avantajlı koşullarda sahip olabilecekler. Hırsızlığın yanı sıra duman ve gaz detektörleri ile de üst düzeyde güvenlik sağlayan, Tepe Güvenlik’in sunduğu alarm sistemleri, ev ve iş telefonu kullanıcılarının acil durumlarda tek bir tuşla yetkililerin kendilerine ulaşmasını sağlıyor, yangın, ambulans ve panik düğmeleri ile Ev Güvenlik Hizmeti en iyi şekilde hayata geçiriliyor.

Ev/ Ofis Güvenlik Hizmeti’nde de ev ve iş telefonu üzerinden Tepe Güvenlik’e gönderilen sinyaller Alarm Merkezi konusunda uzman ve tecrübeli operatörler tarafından 7 gün 24 saat takip ediliyor. Operatörler gerçekliğini ve sorunun içeriğini saptamak için sinyal geldiğinde kullanıcıyı arıyor ve gerekli durumlarda onay alıp irtibata geçtikleri emniyet, itfaiye ya da sağlık birimini söz konusu adrese yönlendiriyor.

Sık Sorulan Sorular
Kategori: Türk Telekom Kampanyaları

Etiketler: Türk Telekom Alarm Kampanyası, Türk Telekom Tepe Güvenlik Kampanyası, Türk Telekom Ev alarmı, TürkTelekom Alarm
Yorumlar

Yeşim Kutun - 06.10.2015 15:15:59

Merhaba, Alarm sistemini almak istediğimde ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler
Yorum Ekle

İsim:


Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
 
Reklamlar

Bilinmeyen Numaralar

  
E-Bülten Aboneliği

Türk Telekom kampanyaları ve fırsatlarından herkesten önce haberdar olmak istiyorsanız, e-bülten aboneliği kayıt formunu doldurmanız yeterli.

E-Posta:
  
REKLAM

Site Tasarımlarımız: Telefon Başvuru | Türk Telekom | Firma EkleTelekom KampanyaTelefon Borç Ödeme | Kota
 
 

Ana Sayfa | Telefon Tarifeleri | E-Fatura | Gizlilik | Hakkımızda | İletişim

© Copyright 2015 telekomburada.com Tüm Hakları Saklıdır.