Türk Telekom Burada
 Ana Sayfa  
 Bireysel Ürünler 
 Tarifeler 
 Tarife Karşılaştırma 
 Kurumsal Ürünler 
 Online İşlemler 
 TT Rehber 
 Borç Sorgulama
 E-Fatura
 Duyurular
 Forum
 Adsl
 İletişim

 » Telefon Kullanım Kolaylıkları
» Telefon Arıza Kaydı
» Reklam Filmleri
» Türk Telekom
» Fatura Sorgulama
» Borç Ödeme
» Bilinmeyen Numaralar
» FORUM
» Kampanyalar Arşivi
» Tarifeler
» Telefon İl Alan Kodları
» Ülke Telefon Kodları
» Ülke Kodları
» Telefon Kodları
» Müşteri Hizmetleri
» Bayiler
» Fatura Ödeme Noktaları
Türk Telekom
 

TTNET VİTAMİN - Türk Telekom

TTNet Vitamin

TTNET' ten Öğrencilere ve Öğretmenlerine Müjde!


İnternet'te Vitamin Var!


TTNET VİTAMİN eğitim destek hizmeti, ilköğretim 4, 5, 6, 7 ve 8'inci sınıfta okuyan öğrenciler ve öğretmenlerin bilişim teknolojilerini kullanarak Milli Eğitim Müfredatına uygun interaktif eğitimden İnternet üzerinden faydalanmalarını sağlıyor.


TTNET VİTAMİN'le artık çocuklar evlerinde eğlenerek, hiç sıkılmadan okuldaki derslerini bilgisayar başında tekrar edebilecekler. TTNET VİTAMİN'in içerisinde öğrencilerin dersleri kolayca anlamasına yardımcı olan, onların derse olan ilgisini arttıran sesli konu anlatımları bulunuyor. Çocukların öğrenme motivasyonunu arttıran görsel canlandırmalar ve dikkatini canlı tutan interaktif etkinlikler ile ders anlatımları çok daha eğlenceli hale geliyor.


TTNET VİTAMİN'de hem sınıfta uygulanabilen hem de öğrencilerin daha iyi anlayarak kendilerinin de yapabileceği deneyler ve etkinlikler bulunuyor.

Öğrenciler ödevlerini yaparken TTNET VİTAMİN'den yararlanabilir, ihtiyaç duydukları konularda B'inde yer alan İnternet linkleri ile faydalı sitelere ulaşabilirler.


Tertemiz İnternet için TTNET'in sizlere ücretsiz sunduğu, kurulumu ve kullanımı çok kolay olan TTNET AİLE KORUMA ŞİFRESİ ile, dilerseniz çocuklarınız sadece TTNET VİTAMİN'i kullanabilir dilerseniz sizin belirleyeceğiniz zaman ve sınırlar içinde, sakıncalı sitelere girmeden, İnternet'ten de faydalanabilir.


Peki ya Öğretmenlerimiz TTNET VİTAMİN ile neler yapabilecek?


TTNET VİTAMİN ile öğretmenler, sesli konu anlatımları, görsel canlandırmalar, deney ve alıştırmalar, derslere hazırlanmasını kolaylaştıran sınıf etkinlikleri, çözümlü örnekler ve testler sayesinde ders anlatımlarını daha kolay ve eğlenceli bir hale getirecek ve böylece öğrencilerin derslerine motivasyonunu arttırarak başarılarındaki yükselişi sağlayabilecekler.


Öğretmenler, derslerini doğrudan TTNET VİTAMİN üzerinden işleyebilir, ister doğrudan bilgisayar ekranından isterlerse de projektörle duvara ya da tahtaya yansıtarak derslerini daha verimli ve eğlenceli hale getirebilirler.

TTNET VİTAMİN Paketleri

TTNET VİTAMİN Paketlerini aylık ya da yıllık abonelik şeklinde TTNET VİTAMİN paketlerinden birini seçerek satın alabilirsiniz.

Birden fazla çocuğunuz varsa, 2 ya da 3 kullanıcı lisanslı TTNET VİTAMİN Paketlerinden dilediğinizi seçerek, tek bir TTNET ADSL aboneliği ile onların da TTNET VİTAMİN’den faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

TTNET VİTAMİN Paketlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz;

TTNET VİTAMİN Paketleri Aylık Yıllık
1 kullanıcı 5 YTL / AY 36 YTL / YIL
2 kullanıcı 9 YTL / AY 63 YTL / YIL
3 kullanıcı 13 YTL / AY 90 YTL / YIL

Fiyatlara KDV dahildir.

 

 

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:
Güvenlik Kodu:
 
 
Reklamlar

Bilinmeyen Numaralar

  
E-Bülten Aboneliği

Türk Telekom kampanyaları ve fırsatlarından herkesten önce haberdar olmak istiyorsanız, e-bülten aboneliği kayıt formunu doldurmanız yeterli.

E-Posta:
  
REKLAM

Site Tasarımlarımız: Telefon Başvuru | Türk Telekom | Firma EkleTelekom KampanyaTelefon Borç Ödeme | Kota
 
 

Ana Sayfa | Telefon Tarifeleri | E-Fatura | Gizlilik | Hakkımızda | İletişim

© Copyright 2015 telekomburada.com Tüm Hakları Saklıdır.